מעטות הנשים שלא אוהבות תכשיטים. תכשיטים הם הדרך שלנו להראות שאנחנו אופנתיות, יפות, חזקות ומועצמות. כאשר אנו עונדים תכשיט כמו צמיד, טבעת, שרשרת וכדומה, יש משהו בתכשיט שנותן נוכחות נשית, כזו שאפשר כאילו להרגיש במגע של הגוף עם התכשיט. התחושה היא שככל שיש עלינו יותר תכשיטים, כך אנו מקבלות יותר נוכחות. כאשר מדובר באוסף תכשיטים, חשוב שיהיה מבחר גדול, כדי שנוכל לגוון כל הזמן בבחירות שלנו, ולהתאים את התכשיט הנכון לכל הופעה. כדי לשמוע על הטרנדים החמים לקיץ בתחום התכשיטים, שוחחנו עם רז בנימין, המייסדת של מותג התכשיטים ROZ.


"בקיץ, היות והרבה בנות אוהבות להשתזף, אז תכשיטים בגוון אדמדם מאד הולך עם המראה הזה", אומרת רז. "בנוסף, יש הרבה טרנדים שהולכים היום בתכשיטי נשים: שרשראות בשכבות ושרשראות עניבה למשל; בעיקר תכשיטים שיש בהם נוכחות ועוצמה. גם בעגילים רואים זאת, למשל עגילי הליקס ללא חור, כלומר שתופסים חלק גדול יותר מהאוזן. מבחינת הצבעים, יש עניין גדל בשימוש באבנים צבעוניות בתכשיטים, שתופסות יותר את העין".

צילום: יח’’צ

יש לא מעט חנויות תכשיטים ואתרים המתמחים בתכשיטים. מה מייחד את המותג שלך, ROZ?

רז: "השירות. מי שקנתה תכשיט כזה או אחר אצלי, יודעת שהשירות שאני נותנת הוא לגמרי מכל הלב.  אפילו שמדובר בתכשיטים במחירים לא יקרים, השירות הוא ברמה שלא מוצאים גם במקומות הכי גדולים. היחס הוא חם, אישי, חברי. אין מישהי שתצא לא מרוצה ממוצר. אם לא אהבת את התכשיט, התחרטת, את יכולה להחזיר או להחליף. הכל טוב. הכי חשוב לי שכל הלקוחות שלי יהיו מרוצות.

אני מקבלת המון הודעות של לקוחות שממש מחממות לי את הלב. למשל, 'תודה לך רז את נהדרת. עשית לי חוויית שירות מתקנת. מאחלת לך המון פרנסה טובה ובריאות בשפע, מגיע לך!'. לקוחה אחרת כתבה לי 'כל התכשיטים שלך נראים פשוט מושלמים. בא לי לקנות את כולם! אין ספק שזו לא הפעם האחרונה שאני קונה אצלך. תודה על שירות מהמם, אין כמוך!'. כמעט כל לקוחה שקנתה אצלי דרך האינסטגרם, כתבה לי אישית שהיא מודה לי מאד על השירות והעזרה שהיא קיבלה".

צילום: יח’’צ

רז: "מרבית הלקוחות הן בחורות צעירות. פתחתי את המותג הרי בתקופת הקורונה, גם מתוך החיבור האישי שלי ואופנה לתכשיטים, וגם כי רציתי לספק פתרון לבנות שרצו תכשיטים יפים ואופנתיים ולא לשלם יקר, וראיתי שהציפיות שלי לגבי ההצלחה התממשו במדויק.

אני מחזיקה מבחר גדול מאד, כדי שכל אחת תמצא את עצמה שם. יש הרבה שקונות תכשיטים במתנה גם: היות התכשיטים כולם במחירים סופר-נגישים, ומגיעים באריזה יפה ויוקרתית, הם יכולים לשמש כמתנה נפלאה לכל אירוע כגון לידה, יום הולדת וכדומה. חוץ מזה, הכנסתי גם ליין של תכשיטים שווים לגברים שהולך וצובר תאוצה".

"אני עדיין רק בהתחלה, אבל השאיפות שלי מאד גבוהות", אומרת רז. כרגע ROZ עובד במתכונת של אתר אינטרנטי עם משלוחים עד הבית, וחנות סטודיו במושב גנות. אני מאמינה שתוך שנה, אולי שנה וחצי, כבר תיפתח חנות ראשונה בלוקיישן חם בעיר באיזור המרכז, היות והתגובות שאני מקבלת מאד חזקות".

את התכשיטים של ROZ ניתן לרכוש דרך האתר של ROZ, וכן גם לקנות די בקלות על ידי יצירת קשר באינסטגרם או בפייסבוק. למי שרוצה, יש אפשרות להגיע ולהרגיש את התכשיטים במו ידיך, בסטודיו המהמם שפתחה במושב גנות.